Kurumsal

Hakkımızda

2000 yılında; şalgam suyu, limon sosu, meyve aromalı şurup; ürün çeşitleri ile faaliyetlerine başlayan Sena Gıda; kalite, güven ve üstün müşteri memnuniyeti odaklı çalışmıştır.

Sena Gıda; konusunda uzman, deneyimli kadroları, en son teknolojiye sahip donanımı, kaliteyi amaç edinmiş anlayışı, sürekli kendini yenileyen eğitim, değişim ve gelişim programları ile etik değerler doğrultusunda hizmet vermeyi, tüm çalışanlar ile birlikte, ilke, amaç ve görev edinmiştir.

Sena Gıda kalitesiyle ôzdeşleşen, VINSU markası ile; tüketicilerine doğal, şeker ve kolestrol ihtiva etmeyen, hiçbir kimyasal madde içermeyen; hijyen şartlarda modern teknoloji ile el değmeden üretilen ve ambalajlanan sağlıklı içecek olarak Şalgam Suyu’ nun yanı sıra; ürün yelpazesinde Nar EkŞili Sos, Limon Sosu, Meyve Aromalı Şurup ve Aromalı İçecekler sunmaktadır.

Sena Gıda; 16.000 m2 fabrika alanı, 4000 m2 kapalı alanıyla; 250 cc, 500 cc, 1 It, 2 It ve 5 litreden oluşan 5 çeşit Şişe ambalajıyla market raflarında estetik dizaynıyla tam bir set olma Özelliğine sahiptir. Üretime verdiği önem çerçevesinde ISO 9001: 2000, ISO 22000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini bünyesinde bulunduran Sena Gıda, Tarsus Organize Sanayi Entegre Tesislerin de tam otomatik makinelerle üretim yapmaktadır.

Üretim hızını artırmak adına yeni yatırımlarda bulunan Sena Gıda, bayilerinin taleplerini ve teslim sürelerini giderek kısaltmayı hedeflemektedir. Her yaşa, her zevke, her kültüre hitap eden lezzet, VİNSU markası; Sena Gıda; Sektöre duyarlı, ticari vizyonu olan bir firma olarak tanınmış ve ülke kalkınmasında olumlu model olmuştur.

Misyon

Tedarikten paketlemeye kadar üretimin tüm aşamalarında Kalite Yönetim Sistemi şartlarını sağlayarak bayi ve son tüketicilerin talepleri doğrultusunda; sağlıklı, lezzetli ve uygun fiyatlı ürünler üretmek.

Vizyon

Üretim miktarı ile ürün kalitesini sürekli arttırmaya çalışırken yurt içindeki pazar payımızı arttırmak ve yurt dışındaki pazarımızı genişletmek.

Değerler

Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti.

Sağlıklı Üretim, Güvenilir Gıda, Helal Kazanç.


©2022 SENA GIDA