İnsan Kaynakları Politikası

Meyveler

Sena Gıda, rekabetçi, yenilikçi, müşteri odaklı, sürekli kendini geliştiren çalışanlarıyla müşterilerini hedef kitleleri ile buluşturmayı amaçlamaktadır.

Dinamik ve nitelikli çalışanlarıyla her geçen gün hızla büyüyen, sunduğu ürün ve hizmetlerini hedeflediği mükemmel çizgiye taşıyan, ulusal ve uluslararası alanda başarılarını kanıtlayan Sena Gıda, çalışanlarına verdiği değer ile de fark yaratmaktadır.

Şirketimiz verimlilik ilkesi gereği, işgörenin fiziksel ve düşünsel gücünden en yüksek düzeyde yararlanmayı ve elde edilen verimli çalışma temposunu sürekli kılmayı amaçlamaktadır.

Sena Gıda, cinsiyet ve cinsel tercih, ırk, renk, milliyet, etnik köken, dini ve siyasi görüş ayrımı yapmaz. Çalışma ortamımızı ayrımcılık ve tacizden arındırmak temel ilkelerimizdendir.

Sena Gıda, bir işletmenin başarısının gerçek sırrının, ekonomik amaçlar ile sosyal ve insancıl amaçların birlikte izlenmesinde yattığı gerçeğinden hareketle, ekonomik amaçlarının yanında, çalışanlarının gereksinimlerini, bilgili kılınmalarını, inisiyatiflerini kullanmalarını sağlayarak daha etkin olabilmelerini arzulamaktadır.


©2022 SENA GIDA